شمش کششی شش پهلو۱۳۹۷-۷-۲۳ ۰۹:۲۳:۵۵ +۰۰:۰۰

شمش کششی شش پهلو

بیشترین استفاده از میلگردهای کششی شش پهلو در صنف تراشکاری می باشد .

با توجه به افزایش قیمت میله های کشش شش پر یا شش پهلو، جنس اتومات و مشکلات به وجود آمده برای قطعه سازان و تولید کنندگان داخلی,  شرکت مهان شمش، تولید میلگردهای شش پهلو یا شش پر را با ضمانت کردن خوش تراشی محصول ولب تیز و صاف بودن , بصورت پولیش با کیفیت  صادراتی به شما عزیزان عرضه می نماید. در تولید و عرضه محصول از روش هایی برای مواد مذاب و استفاده می شود، که روش کوره القایی یکی از این روش هاست که در این بخش توضیح مختصری داده می شود .

کوره القایی (IMF)

کوره القایی :

 دستگاهی برقی می باشد، که با به وجود آوردن میدان الکترومغناطیس با فرکانس زیاد و جریان زیاد به روش سیم پیچ مسی به قطعه های فلزی کع دمای آن را به سرعت افزایش می دهد.

تا اینکه دمای ذوب افزایش یابد. امروزه کوره های القایی به صورت بسیار وسیع در صنایع کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

کوره های سوخت فسیلی به سرعت جای خود را به کوره های القایی می دادند. چرا که کوره های القایی دارای مزیت های بسیاری نسبت به سایر کوره ها می باشند .

که مهمترین و اساسی ترین آنها راندمان بسیاربیشتر و سرعت گرمایش خیلی زیاد و همچنین حفظ محیط زیست می باشد. کوره های القایی منجر به آلودگی آلیاژهای ساخته شده نمی شود و حفاظت و بهره برداری از آن خیلی راحت تر و وار نظر هزینه مقرون به صرفه تر  می باشد.

میلگردهای کششی شش پهلو در شرکت تولیدی مهان شمش، از سایز18 تا 25 میلی متر و بنا بر خواسته شما مشتریان عزیز تولید و عرضه می شود.

پس در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و برای سفارش محصول خود با ما تماس بگیرید.

((کیفیت را با ما تجربه کنید))